دانشکده پرستاری، مامایی وبهداشت

اطلاعیه

لیست دروس دانشجویان ورودی 99 دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت

***(لیست دروس گروه بهداشت بروزرسانی گردید)***

لیست دروس دانشجویان ورودی 99 کاردانی بهداشت خانواده

لیست دروس دانشجویان ورودی 99 کارشناسی ارشد پرستاری داخلی-جراحی

لیست دروس دانشجویان ورودی 99 کارشناسی پرستاری

لیست دروس دانشجویان ورودی 99 کارشناسی مامایی

 

اطلاعیه مهم درخصوص پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد علمی دانشجویان

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی:

جهت دریافت برنامه کلاسی ورودی مهر 99 کارشناسی ارشد داخلی- جراحی کلیلک کنید. 

به آن دسته از دانشجویانی که در ترم پایانی هستند و فقط پایان نامه یا رساله دارند و بدلیل شیوع بیماری کرونا موفق به دفاع نشده‌اند، تا 99/08/15 فرصت دفاع بدون پرداخت شهریه ترم جدید داده می‌شود، مشروط بر آن که در دو هفته اول شهریور بصورت کتبی این موضوع را از دانشگاه درخواست نمایند. 

 

 

پیام ریاست محترم دانشکده در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید

پیام ریاست محترم دانشکده در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید

محمدرضا امینی رئیس دانشکده پرستاری،مامایی و بهداشت اعلام کرد که: ما سناریوهای مختلفی را برای ترم تحصیلی جاری طراحی کردیم و بر این اساس به این نتیجه رسیدیم که در این ترم نیز همانند ترم قبلی، باید تلفیقی از آموزش حضوری و ترکیبی را با هم داشته باشیم . به همین دلیل در تلاش بودیم زمینه بهتری را برای ارائه این نوع آموزش فراهم کنیم و بتوانیم آموزش‌های مجازی را بهتر از ترم قبلی ارائه نما ئیم و تاخیر ایجاد شده در شروع نیمسال به همین دلیل و به جهت استقرار سامانه جدید اموزشی بهینه تری برای گروه های مختلف پزشکی بوده است . علی ایها الحال ، امیدواریم علی رغم تاخیر ایجاد شده ، شرایط آموزش ما در ترم جاری بهتر از ترم قبل باشد. همانگونه که عنوان کردم آموزش تلفیقی خواهیم داشت اما بر نحوه آموزش ، ممکن است با توجه به شرایط ایجاد شده ، تغییراتی داشته باشیم.
پیام تبریک ریاست محترم دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت
به مناسبت فرا رسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه

پیام تبریک ریاست محترم دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

پرستارها و ماماها نقش حیاتی در تامین خدمات سلامت دارند. آنها برای تامین سلامت مادران، کودکان، افراد سالمند و بطور کلی همه اقشار جامعه از جان خود مایه می گذارند. گاهی پرستاران و ماماها اولین و شاید تنها منبع برای تامین نیازهای بهداشتی در یک جامعه باشند. دانشکده پرستاری مامایی بهداشت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان مفتخر هست که از سال ۱۳۷۱ مشغول به تعلیم و تربیت این دانشجویان و سرمایه های گرانقدر این مرز و بوم می باشد. همچنین در نظر دارد با ارتقای سطح کیفیت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به دانشجویان گام مهمی در ارتقای سطح خدمات پرستاری مامایی بردارد. در این راستا از زحمات تمامی مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشکده که اهتمام کافی را مبذول نموده اند، تشکر و قدردانی می گردد.
سال جهش تولید
سال ۱۳۹۹

سال جهش تولید

اولین جلسه دفاع فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پرستاری
جلسه دفاع

اولین جلسه دفاع فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پرستاری

جلسه دفاع از پایان‌نامه خانم‌ها طیبه دیناری و لیلا روستا، دانشجویان اولین دوره کارشناسی ارشد پرستاری داخلی-جراحی ورودی بهمن ماه ۹۵ با راهنمایی سرکار خانم دکتر پرخیده حسنی دانشیار محترم دانشکده پرستاری و مامایی در مورخ پنجشنبه ۵ دیماه ۹۸ برگزار گردید و در پایان طی برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی سوگندنامه پرستاری توسط دانشجویان قرائت گردید. 
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان