دانشکده پرستاری، مامایی وبهداشت

مراسم روز پرستار

مراسم روز پرستار

طی مراسمی به مناسبت روز پرستار، از زحمات پرستاران و مدافعین سلامت بیمارستان پیامبر اعظم (ص)‌ توسط معاون پزشکی و مدیر فرهنگی و ..... قدردانی بعمل آمد.
پیام ریاست محترم دانشکده در خصوص گرامی‌داشت هفته پرستار

پیام ریاست محترم دانشکده در خصوص گرامی‌داشت هفته پرستار

سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، فرصت ارزشمندیست برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که بحق یکی از حلقه‌های مهم و موثر در زنجیره سلامت و طرح بزرگ و ارزشمند تحول نظام سلامت هستند. جامعه پرستاری، مجموعه‌ای پویا با هدفی مقدس، سرشار از محبت به نوع انسان و شیفته خدمت است و بی شک، نام گذاری این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به فرشتگانی زمینی است که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.............................
۱۶ آذر، روز دانشجو مبارک

۱۶ آذر، روز دانشجو مبارک

فرا رسیدن روز دانشجو، روز انسانهای فرهیخته و اندیشه های نو بر تمامی دانشجویان مومن و پرتلاش مبارک باد.
پیام ریاست محترم دانشکده در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید

پیام ریاست محترم دانشکده در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید

محمدرضا امینی رئیس دانشکده پرستاری،مامایی و بهداشت اعلام کرد که: ما سناریوهای مختلفی را برای ترم تحصیلی جاری طراحی کردیم و بر این اساس به این نتیجه رسیدیم که در این ترم نیز همانند ترم قبلی، باید تلفیقی از آموزش حضوری و ترکیبی را با هم داشته باشیم . به همین دلیل در تلاش بودیم زمینه بهتری را برای ارائه این نوع آموزش فراهم کنیم و بتوانیم آموزش‌های مجازی را بهتر از ترم قبلی ارائه نما ئیم و تاخیر ایجاد شده در شروع نیمسال به همین دلیل و به جهت استقرار سامانه جدید اموزشی بهینه تری برای گروه های مختلف پزشکی بوده است . علی ایها الحال ، امیدواریم علی رغم تاخیر ایجاد شده ، شرایط آموزش ما در ترم جاری بهتر از ترم قبل باشد. همانگونه که عنوان کردم آموزش تلفیقی خواهیم داشت اما بر نحوه آموزش ، ممکن است با توجه به شرایط ایجاد شده ، تغییراتی داشته باشیم.
پیام تبریک ریاست محترم دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت
به مناسبت فرا رسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه

پیام تبریک ریاست محترم دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

پرستارها و ماماها نقش حیاتی در تامین خدمات سلامت دارند. آنها برای تامین سلامت مادران، کودکان، افراد سالمند و بطور کلی همه اقشار جامعه از جان خود مایه می گذارند. گاهی پرستاران و ماماها اولین و شاید تنها منبع برای تامین نیازهای بهداشتی در یک جامعه باشند. دانشکده پرستاری مامایی بهداشت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان مفتخر هست که از سال ۱۳۷۱ مشغول به تعلیم و تربیت این دانشجویان و سرمایه های گرانقدر این مرز و بوم می باشد. همچنین در نظر دارد با ارتقای سطح کیفیت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به دانشجویان گام مهمی در ارتقای سطح خدمات پرستاری مامایی بردارد. در این راستا از زحمات تمامی مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشکده که اهتمام کافی را مبذول نموده اند، تشکر و قدردانی می گردد.
سال جهش تولید
سال ۱۳۹۹

سال جهش تولید

اولین جلسه دفاع فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پرستاری
جلسه دفاع

اولین جلسه دفاع فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پرستاری

جلسه دفاع از پایان‌نامه خانم‌ها طیبه دیناری و لیلا روستا، دانشجویان اولین دوره کارشناسی ارشد پرستاری داخلی-جراحی ورودی بهمن ماه ۹۵ با راهنمایی سرکار خانم دکتر پرخیده حسنی دانشیار محترم دانشکده پرستاری و مامایی در مورخ پنجشنبه ۵ دیماه ۹۸ برگزار گردید و در پایان طی برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی سوگندنامه پرستاری توسط دانشجویان قرائت گردید.