دانشکده پرستاری، مامایی وبهداشت

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی: 

به آن دسته از دانشجویانی که در ترم پایانی هستند و فقط پایان نامه یا رساله دارند و بدلیل شیوع بیماری کرونا موفق به دفاع نشده‌اند، تا 99/08/15 فرصت دفاع بدون پرداخت شهریه ترم جدید داده می‌شود، مشروط بر آن که در دو هفته اول شهریور بصورت کتبی این موضوع را از دانشگاه درخواست نمایند. 

 

اطلاعیه مهم در خصوص کارآموزی، کارورزی و دروس عملی: دانشجویان پرستاری، مامایی و بهداشت جهت اطلاع از برنامه کارآموزی‌ها و کارورزی‌ها و همچنین دروس عملی می‌توانند با مسئولین دانشکده و مدیران گروه‌های آموزشی در تماس باشند.

اطلاعیه مهم: درخصوص آزمون پایان ترم دانشکده پرستاری و مامایی به اطلاع می‌رساند ‌وبسایت رسمی واحدهای دانشگاهی استان کرمان تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی پیرامون نحوه و زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان در تمامی مقاطع می باشد
از دانشجویان ارجمند تقاضا می شود صرفا به اطلاعیه های صادره از این طریق توجه نمایند
 وبسایت واحد کرمان           www.iauk.ac.ir

کلیه امتحانات واحدهای استان کرمان غیرحضوری شد

اطلاعیه مهم روابط عمومی واحد کرمان پیرامون شیوه برگزاری امتحانات مجازی

 برگزاری امتحانات دروس تخصصی از اول تا پانزدهم مردادماه خواهد بود که در خصوص تاریخ دقیق و نحوه برگزرای متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد گردید. 

 

اطلاعیه مهم در خصوص کارآموزی و دروس عملی گروه‌های پرستاری، مامایی و بهداشت

اطلاعیه مهم در خصوص کارآموزی و دروس عملی گروه‌های پرستاری، مامایی و بهداشت

دانشجویان پرستاری، مامایی و بهداشت جهت اطلاع از برنامه کارآموزی‌ها و کارورزی‌ها و همچنین دروس عملی می‌توانند با مسئولین دانشکده و مدیران گروه‌های آموزشی در تماس باشند.
پیام تبریک ریاست محترم دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت
به مناسبت فرا رسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه

پیام تبریک ریاست محترم دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشت

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

پرستارها و ماماها نقش حیاتی در تامین خدمات سلامت دارند. آنها برای تامین سلامت مادران، کودکان، افراد سالمند و بطور کلی همه اقشار جامعه از جان خود مایه می گذارند. گاهی پرستاران و ماماها اولین و شاید تنها منبع برای تامین نیازهای بهداشتی در یک جامعه باشند. دانشکده پرستاری مامایی بهداشت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان مفتخر هست که از سال ۱۳۷۱ مشغول به تعلیم و تربیت این دانشجویان و سرمایه های گرانقدر این مرز و بوم می باشد. همچنین در نظر دارد با ارتقای سطح کیفیت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به دانشجویان گام مهمی در ارتقای سطح خدمات پرستاری مامایی بردارد. در این راستا از زحمات تمامی مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشکده که اهتمام کافی را مبذول نموده اند، تشکر و قدردانی می گردد.
سال جهش تولید
سال ۱۳۹۹

سال جهش تولید

اولین جلسه دفاع فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پرستاری
جلسه دفاع

اولین جلسه دفاع فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پرستاری

جلسه دفاع از پایان‌نامه خانم‌ها طیبه دیناری و لیلا روستا، دانشجویان اولین دوره کارشناسی ارشد پرستاری داخلی-جراحی ورودی بهمن ماه ۹۵ با راهنمایی سرکار خانم دکتر پرخیده حسنی دانشیار محترم دانشکده پرستاری و مامایی در مورخ پنجشنبه ۵ دیماه ۹۸ برگزار گردید و در پایان طی برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی سوگندنامه پرستاری توسط دانشجویان قرائت گردید. 
پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی ماما

پیام ریاست محترم دانشکده به مناسبت روز جهانی ماما

روز ماما ، روز ارج نهادن به صبوری و سلوک همکاران فرهیخته ای است که ، با مهربانی و عطوفت زندگی را معنا می بخشند و اولین طلیعه حیات انسانی پاک ، نوزادی با سرشتی آسمانی را رقم میزنند . دستهای نوازشگر مادرانی که زایمان ایمن را تجربه می کنند توسعه و گسترش اتاق های زایمان در سراسر کشور اسلامی مان که نوید ارتقاء سطح کیفی خدمات مامائی را میدهد ،مبشر شأن و منزلت مادران ایران زمین است . امید واریم که بتوانیم در سال ۲۰۲۰، طبق تاکید سازمان بهداشت جهانی توصیه هایی برای تقویت عملکرد ماماها داشته باشیم این امر برای دستیابی به اهداف جهانی در رابطه با پوشش همگانی سلامت، سلامت مادر و کودک، بیماری های عفونی و بیماری های غیرواگیر شامل سلامت روان، آمادگی پاسخدهی در بحران ها، ایمنی بیمار و مراقبت یکپارچه با مرکزیت مردم حیاتی است. اینجانب این روز را به تمامی اساتید بزرگوار و دانشجویان معزز مامایی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرمان تبریک می گویم و امیدوارم همواره شاهد سلامتی و موفقیت این عزیزان در تمامی محافل علمی و درمانی باشیم. و در پایان می گویم ماماهای عزیز روزتون مبارک تنتون سالم و دستان پرمهرتون گرمابخش زندگی ها باشدکه هست.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان